Typy na rzuty rożne: St. Mirren – Celtic

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: St. Mirren – Celtic
Oceń

Celtic w tym sezonie wykonuje średnio aż 9.75 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 2.5 RR. St. Mirren natomiast wykonuje średnio 4.75 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 6.75 RR.


Gospodarze to beniaminek szkockiej Premiership, któremu w tym spotkaniu będzie bardzo trudno wywalczyć choćby jeden punkt.

Celtic bardzo często swoje mecze kończy wysokimi overami rzutów rożnych, dzisiaj stawiamy na przynajmniej 10 kornerów w meczu.

St. Mirren – Celtic, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.68.


Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…