Typy na sobotnie mecze Ekstraklasy


Przed nami kolejne zmagania z typowaniem najmniej przewidywalnej ligi świata, czyli polskiej Ekstraklasy. W sobotę otrzymujemy trzy spotkania, w tym dwa uznajemy za ciekawe.

Ciekawi nas postawa Wisły Płock w starciu z Zagłębiem Lubin, które przecież nie tak dawno wygrało w Warszawie. Może powietrze na Mazowszu służy drużynie z miedziowego zagłębia? A może płocka Wisła nabrała tyle pewności siebie, że pokona każdego, który stanie na jej drodze? Zobaczymy!

Na powietrze w Poznaniu nie powinni również narzekać gracze Górnika Zabrze, wszak wyrwać się ze Śląska, to zawsze pożytek dla układu oddechowego. Piłkarsko Lech jest lepszy, ale czy wygra?

Trzecim sobotnim meczem jest starcie Pogoni z Sandecją. Tutaj faworyt jest jeden i mamy nadzieję, że nie zwiedzie… Choć… Pamiętajcie, że to jest polska ekstraklasa, czyli liga najmniej przewidywalna i tym samym najtrudniejsza w typowaniu.

Zobacz typy na dzisiejsze mecze Ekstraklasy TUTAJ.

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”