Typy na dziś: Singiel na niedzielę 29.04.

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Singla na niedzielę zagramy w holenderskiej Eredivisie, a konkretnie w derbach Rotterdamu. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Feyenoord pokona Spartę różnicą przynajmniej dwóch bramek. Dlaczego?

Po pierwsze: w ośmiu ostatnich spotkaniach na De Kuip Feyenoord sześć razy wygrywał pokrywając handicap 0:1.

Po drugie: derby to derby i nie ma tu litości. Uważamy, że Feyenoord chętnie „spuści” lokalnego rywala do niższej ligi.

Po trzecie: Sparta to naprawdę słaba drużyna i mimo, że Feyenoord już nie walczy o nic w lidze, to jakość piłkarska w tym pojedynku zwycięży.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Feyenoord Rotterdam – Sparta Rotterdam, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.61.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”