Typy na środę 28.03. – zapowiedź + dziewczyna dnia

Dziś naprawdę radzimy odpuścić granie lub grać bardzo ostrożnie, bo oferta piłkarska bukmacherów jest naprawdę słaba. Lepiej poczekać do piątku niż wyrzucać kasę na dziwne ligi i mecze rezerw.

My jednak chcemy konsekwentnie, codziennie proponować coś do grania, dlatego nie odpuszczamy.

Do Singla na środę wybraliśmy mecz z NBA, w którym Sixers podejmą w Wells Fargo Center nowojorskich Knicks. Singla zobaczysz TUTAJ.

Dubla zagramy Niemczech oraz we Włoszech. Wybraliśmy dwa mecze, które dały nam łączny kurs 2.31, czyli idealny na podwojenie.  Zobacz TUTAJ, co gramy w Dublu.

Zagramy również Kupon dnia, choć pierwotnie mieliśmy go odpuścić. Kurs kuponu na dziś to 3.57, a możesz go zobaczyć TUTAJ.

Rezygnujemy dziś z Pewniaków i Overów, bo naprawdę nie ma sensu ryzykować, a popołudniu dodamy Dubel na NBA.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

*********

Na koniec… Cóż… nie samymi typami człowiek żyje. W tym nowym cyklu zapowiadającym zmagania się z bukmacherami, w których celujemy naszymi typami… wytypujemy dziewczynę dnia. Dziś będzie to kolejna Rosjanka – wspaniała Viktoria Odintcova.