Typy na dziś: Singiel na czwartek 29.03.

Typy na dziś

Ostatni dzień posuchy w typach piłkarskich, więc podobnie jak wczoraj zalecamy ostrożność. Nam akurat w środę Singiel ładnie wszedł, bo Sixers pokonali Knicks aż 17 punktami.

Dziś zagramy na zapleczy duńskiej ekstraklasy, ale będzie to ryzykowny typ. Stawiamy, że Vejle, które jest liderem rozgrywek pokona na własnym stadionie 9. w tabeli Fremad Amager. Gospodarze ostatnio potracili trochę punktów notują trzy remisy z rzędu. Czas na powrót na zwycięskie tory, a rywal na przełamanie jest idealny, bo Fremad słabo radzi sobie na wyjazdach.

Aż cztery z ostatnich pięciu meczów na tym terenie między tymi drużynami wygrali gospodarze. Liczymy, że Vejle przełamie dziś serię meczów bez wygranej i pokona niżej notowanego rywala.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Vejle – Fremad Amager, typ: 1, kurs: 1.66.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”