Typy na tenis: Dubel na niedzielę

Zapraszamy do ciekawego dubla na finałowe rozgrywki ATP w Sao Paulo i Challengera w Polsce.

Pozycja 1: Jurgen Melzer – Michał Przysiężny 1 1,44

Melzer rozgrywa świetny turniej, nie stracił jeszcze seta, a za rywali miał solidnych zawodników (Janowicz, de Schepper, Mathieu).

Przysiężny niesiony dopingiem z trybun awansował do finału i jest z pewnością wielki sukces dla Michała. Wydaje się jednak, że Melzer gra po prostu zbyt dobrze, aby Przysiężny mógł wygrać.

Jurgen to leworęczny zawodnik, ze znakomitym volleyem i serwisem. Przysiężny także dobrze serwuje, ale bekhend polskiego zawodnika jest słabszym elementem i to Jurgen powinien wykorzystać.

Pozycja 2: Pablo Cuevas – Albert Ramos-Vinolas 1 1,50

Cuevas w tym sezonie nie gra najlepiej, aczkolwiek turniej w Sao Paulo to jeden z jego ulubionych. Triumfował w Brazylii w ostatnich dwóch latach i ma spore szanse, aby powtórzyć ten sukces również w tym sezonie.

Urugwajski tenisista pokonał Bagnisa, Schwartzmana i Carreno-Buste, który znajdował się w bardzo dobrej dyspozycji. Ramos-Vinolas także gra nieźle, choć na mączce dużo lepiej prezentuje się Cuevas.

H2H 4-1 dla faworyta, a więc potrafi grać z Hiszpanem. Jeśli Cuevas zagra na swoim poziomie, powinien wygrać.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 2,16

Reklama

Typy na rzuty rożne: Excelsior – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-excelsior-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Hammarby – Norrkoping – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/hammarby-norrkoping-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sassuolo – AC Milan https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sassuolo-ac-milan/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…