Typy na tenis: Tripel na środę

Zapraszamy do fajnie wyglądającego tripla.

Pozycja 1: Sam Querrey – David Goffin 2 1.33

Goffin w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie. Bilans 17-5, na rozkładzie takie nazwiska jak: Bautista, Dimitrov, Karlovic, Thiem, Tomic.

Belg gra szybki tenis, potrafi odbijać niezwykle precyzyjnie. Jest świetnie przygotowany fizycznie.

Tenis Querrey to oczywiście mocny serwis i forhend. Bekhend to dużo gorsza strona w repertuarze Sama. W meczu przeciwko szybkiemu Goffin, Amerykanin musi być regularny, inaczej ciężko będzie zdobywać punkty.

H2H 2-0 David. Forma jak i umiejętności przemawiają za kolejnym triumfem Goffin.

Pozycja 2: Borna Coric – Marin Cilic 2 1.33

Cilic znajduje się w dobrej dyspozycji. Jest może nieco chimeryczny, zdarzają się przestoje, jednak to wciąż tenis na wysokim poziomie.

Coric z lepszymi rywalami nie potrafi grać swojego najlepszego tenisa. W tym sezonie ma niekorzystny bilans 4-6. Jest to utalentowany tenisista, jednak jeszcze nie jest gotowy na wygrywanie turniejów.

H2H 3-0 Marin. Panowie grali ze sobą w Rotterdamie, w trzech setach lepszy był Cilic. W tym meczu również jest faworytem.

Pozycja 3: Novak Djokovic – Juan Martin Del Potro 1 1.28

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, choć Del Potro szczęśliwie zwyciężył w pojedynku pierwszej rundy z Tiafoe (6-4 3-6 7-6).

Djokovic pokonał Klizana. Serb po niespodziewanej porażce z Istominem w Australian Open, rozegrał jedynie spotkanie w Davis Cup, gdzie pokonał Medvedeva, który kreczował. Mecz z Del Potro będzie okazją do rewanżu za przegraną w Londynie, podczas Olimpiady.

Tenisista argentyński nie jest w rewelacyjnej dyspozycji, brakuje skuteczności ze strony bekhendowej. Djokovic wreszcie będzie mógł udowodnić, że pogłoski o regresie formy są przesadzone i nadal może wygrywać z najlepszymi.

Novak w końcu musi odpalić.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 + Propozycja nr 3 =AKO: 2,26

Reklama

Typy na rzuty rożne: Excelsior – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-excelsior-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Hammarby – Norrkoping – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/hammarby-norrkoping-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sassuolo – AC Milan https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sassuolo-ac-milan/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…