Typy NBA: Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers

typy NBA

Typy na mecz Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers w ramach NBA Playoffs 2017. Pierwsze spotkanie Cavs wygrali zaledwie jednym punktem i prowadzą w serii 1:0.

To pierwsze spotkanie było trochę dziwne. “Kawaleria” dała się dogonić w czwartej kwarcie i gdyby nie zła decyzja Indiany (Paul George nie otrzymał piłki na “buzzer beatera”), to mistrzowie zeszliby z parkietu pokonani.

Drugie spotkanie będzie już o normalnej porze w USA (g. 19:00), co zawsze faworyzuje lepszą drużynę. Zawodnicy z NBA nie lubią grać w południe, bo ich naturalną porą rozgrywania spotkań jest wieczór.

Sądzimy, że Cavs wyciągnęli wnioski z pierwszego meczu i nie dopuszczą Indiany tak blisko remisu. Niebezpieczeństwo porażki przed przenosinami na dwa kolejne mecze do Indianapolis jest zbyt duże i niewarte ryzyka. Dlatego typujemy, że tym razem ekipa z Ohio wygra pewnie i pokryje nasz handicap.

Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers, typ, 1 (-4.5), kurs: 1.53.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NBA i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NBA Playoffs.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…