Typy NBA: Washington Wizards – Atlanta Hawks

typy NBA

Typy na mecz Washington Wizards – Atlanta Hawks w ramach pierwszej rundy NBA Playoffs. W hali Verizon Center drużyna, w której gra Marcin Gortat rozpocznie zmagania z trudnym rywalem, który jednak lepiej gra u siebie, niż na wyjeździe.

Pierwszy typ na tegoroczne NBA Playoffs wszedł nam pięknie, bo Indiana zgodnie z naszymi przewidywaniami, przegrała z Cavs tylko jednym punktem.

Dziś w stolicy Stanów Zjednoczonych, o dość wczesnej porze (w USA godz. 13:00, w PL godz. 19:00) Czarodzieje będą chcieli mocno rozpocząć udział w PO. Przez cały sezon Wizards świetnie grali przed własną widownią, notując serię kilkunastu wygranych z rzędu.

Hawks wygrali tylko raz z Wizards 114:99 na początku tego sezonu, aby w kolejnych trzech uznać wyższość stołecznych.

Liczymy, że Bradley Beal i John Wall wezmą na siebie ciężar gry w ataku, a na tablicach będzie rządził „Polish Hammer”. Typujemy, że Wizards pokonają Hawks różnicą trzech lub więcej punktów.

Washington Wizards – Atlanta Hawks, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.63.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NBA i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NBA Playoffs.