Typy NBA: Dubel na sobotę 8.12.

typy NBA
Oceń

Na sobotnią noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.52. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.


Stawiamy,  że Portland pokona u siebie Minnesotę, a Boston wygra w Chicago przynajmniej czterema punktami.

Żeby wygrać na parkiecie Trail Blazers trzeba mieć sporo jakości sportowej, ale i umieć grać w głośnych halach. W Moda Center w Portland jest zawsze głośno i można powiedzieć, że kibice często „zniechęcają” drużyny gości do poprawnego występu. Minnesota po transferze do Philly Jimmy’ego Butlera gra przyzwoicie, ale nie ma czym się zachwycać. Wygrali ostatnio dwa spotkania wyjazdowe w Cleveland i na Brooklynie, więc z ekipami, które należą do najsłabszych w lidze. Dziś poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej i naszym zdaniem Wolves jej nie przeskoczą.

W drugim meczu Dubla z NBA stawiamy, że Boston wygra w Chicago przynajmniej czterema punktami. Bulls wygrali minionej nocy u siebie z OKC, czym sprawili wielką niespodziankę. Nie wierzymy, że będą w stanie zagrać dwa dobre mecze back to back. Boston jest wypoczęty, zdrowy i gotowy do rywalizacji o prym na Wschodzie.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB