Typy NBA: Dubel na wtorek 13.11.

typy NBA
Typy NBA: Dubel na wtorek 13.11.
Oceń

Na wtorkową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.02. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.


Stawiamy, że Charlotte Hornets wygrają na wyjeździe przynajmniej siedmioma punktami z Cleveland Cavaliers. Cavs nie mają kim straszyć w ofensywie. Ostatnio rzadko kiedy zdobywają ponad 100 punktów, a ich gra w obronie pozostawia wiele do życzenia. Wciąż nie gra kontuzjowany Kevin Love, a to poważne osłabienie, gdyż to na nim miała opierać się gra pod koszami rywali. Hornets grają dobrze i ostatnio minimalnie po dogrywce przegrali w Philly oraz wygrali przekonywująco w Detroit. Liczymy, że goście dziś wygrają i pokryją handicap -6.5.

W drugim meczu Dubla z NBA stawiamy, że Golden State Warriors wygrają u siebie z Atlantą. Dla GSW to back to back po porażce minionej nocy z Clippers (po dogrywce). Na szczęście do domu mieli tylko godzinę lotu i nie ma wymówek – muszą u siebie wygrać.  Naszym zdaniem jeśli gospodarze nie wygrają, będzie można mówić o sensacji, a te w sporcie przecież się zdarzają. Dlatego można ten mecz odpuścić i postawić Singla z pierwszego spotkania (Cavs – Hornets), ale my chcemy podnieść kurs do ponad 2.00 i dodajemy to spotkanie na własne ryzyko.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…