Typy NBA: Golden State Warriors – Miami Heat

Typy z NBA
Typy z NBA

Im dalej w sezon, tym trudniej wytypować mecz w NBA. Dziś tylko trzy spotkania, ale mam nadzieję, że zła karta się odwróci. Zapraszam!

Liga na dzisiaj nie jest dzisiaj dla nas łaskawa i w terminarzu przewiduje jedynie trzy spotkania. Coś jednak postarałem się dla was wybrać. Drużyna mistrzów, zawodnicy Golden State Warriors podejmą we własnej Oracle Center koszykarzy Miami Heat. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to strasznie wysoki kurs na zwycięstwo przyjezdnych. Rozumiem, że Wojownicy są w genialnej formie, są chyba najlepszą drużyną w historii, ale 9,50 to zdecydowanie za dużo.

Heat to doświadczony zespół, mający w swoich szeregach wielokrotnych mistrzów NBA. Potrafią oni w dalszym ciągu narzucić swoim rywalom tempo gry, jakie ich interesuje. Tutaj mam na myśli wolne, skupione na rozbijaniu ataków, niż ich konstruowaniu. Jeśli uda im się to w dzisiejszym spotkaniu, tak wysoki handicap nie powinien być problemem. Golden State Warriors prawdopodobnie wygrają to spotkanie, ale czy zdemolują gości? Śmiem wątpić. Początek spotkania o 04:30. Zapraszam do oglądania.
Powodzenia!

Golden State Warriors vs Miami Heat, Typ: Heat (+14), kurs: 1,90.

Nowy rok to czas na zmianę bukmachera!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.