Typy NBA: Houston Rockets – Toronto Raptors

typy NBA

Na piątkową noc wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto zagrać. Zaglądamy do Houston, gdzie dziś zawitają gracze Toronto.

Stawiamy, że Raptors wygrają z Rockets i pokryją handicap -3 pkt. Będzie to ostatni mecz, w którym w drużynie gospodarzy nie zagra wracający po kontuzji Chris Paul. Bez niego, ale i bez Clinta Capeli ciężko będzie ekipie z Teksasu stawić czoła Kanadyjczykom.

Osłabieni Rockets w ostatnich meczach musieli liczyć wyłącznie na James’a Hardena, który dwoił się i troił, zdobywając po 40-50 punktów w meczu, a ostatnio ze słabymi Knicks, “Brodacz” musiał zdobyć 61 punktów, aby zespół zanotował zwycięstwo.

Dziś do kadry Raptors wraca Kawhi Leonard, który w dwóch ostatnich meczach nie grał, korzystając z odpoczynku. Wypoczęty Kawhi i Kyle Lowry powinni wykorzystać fakt, że Rockets są kadrowo mocno osłabieni.

Co postawić?

Stawiamy, że koszykarze z Toronto wygrają w Houston różnicą przynajmniej trzech punktów. Gdy Raptors grali w tym sezonie na wyjeździe jako faworyt bukmacherów, wygrywali wówczas 71,4 procent spotkań, ze średnią różnicą 5.1 pkt. W związku z tym liczymy, że zespół z Kanady wygra z poważnie osłabionymi gospodarzami.

Houston Rockets – Toronto Raptors, typ: 2 (-3 pkt)

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Minionej nocy w NBA

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…