Typy NBA: Denver Nuggets – Philadelphia 76ers

typy NBA

Na sobotnią noc wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto zagrać. Zaglądamy do Denver, gdzie dziś zawitają gracze z Filadelfii.

Stawiamy, że Sixers nie przegrają wyżej niż 9 punktami z Denver Nuggets. Oczywiście wiemy, że w drużynie z Miasta Braterskiej Miłości nie zagrają dziś Joel Embiid, Jimmy Butler i Wilson Chandler. To poważne osłabienia, ale zagrają przecież Ben Simmons, Corey Brewer i JJ Redick oraz świetny rookie Landry Shamet. Zatem goście mają kim postraszyć.

Denver zagra drugi mecz z serii back to back. Minionej nocy pokonali dość łatwo Phoenix Suns, jednak gra bez dnia przerwy przeważnie przekłada się na kolejny pojedynek. Oczywiście Nuggets są faworytami, ale Sixers nie oddadzą tego spotkania bez walki.

Co postawić?

W związku z powyższym stawiamy dodatni handicap +9.5 na Sixers. Gdyby Nuggets grali choćby z dniem przerwy, pewnie wygraliby wyżej. Uważamy jednak, że nawet tak osłabieni Sixers nawiążą walkę z zespołem, który musi grać kolejny mecz bez dnia odpoczynku.

Denver Nuggets – Philadelphia 76ers, typ 2 +(9.5), kurs 1.92.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Minionej nocy w NBA