Typy NBA: Denver Nuggets – Philadelphia 76ers

typy NBA
Typy NBA: Denver Nuggets – Philadelphia 76ers
4.8 (96%) 5 votes

Na sobotnią noc wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto zagrać. Zaglądamy do Denver, gdzie dziś zawitają gracze z Filadelfii.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Sixers nie przegrają wyżej niż 9 punktami z Denver Nuggets. Oczywiście wiemy, że w drużynie z Miasta Braterskiej Miłości nie zagrają dziś Joel Embiid, Jimmy Butler i Wilson Chandler. To poważne osłabienia, ale zagrają przecież Ben Simmons, Corey Brewer i JJ Redick oraz świetny rookie Landry Shamet. Zatem goście mają kim postraszyć.

Denver zagra drugi mecz z serii back to back. Minionej nocy pokonali dość łatwo Phoenix Suns, jednak gra bez dnia przerwy przeważnie przekłada się na kolejny pojedynek. Oczywiście Nuggets są faworytami, ale Sixers nie oddadzą tego spotkania bez walki.

Co postawić?

W związku z powyższym stawiamy dodatni handicap +9.5 na Sixers. Gdyby Nuggets grali choćby z dniem przerwy, pewnie wygraliby wyżej. Uważamy jednak, że nawet tak osłabieni Sixers nawiążą walkę z zespołem, który musi grać kolejny mecz bez dnia odpoczynku.

Denver Nuggets – Philadelphia 76ers, typ 2 +(9.5), kurs 1.92.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Typy na dziś

Minionej nocy w NBA

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB