Typy NBA: New Orleans Pelicans – Miami Heat

Typy z NBA
Typy z NBA

Wczoraj niestety Phoenix Suns przegrali, a Memphis Grizzlies pokazali, że mimo okrojonego składu potrafią wygrywać. Nie poddajemy sie jednak i dzisiaj celujemy w zwycięstwo.

Wtorek to przeważnie mała liczba meczów z NBA. Nie inaczej jest i tym razem, dlatego z braku fajnych kursów, próbujemy zagrać inaczej niż zwykle. Do analizy wybrałem spotkanie, które wydało mi się najłatwiejsze do wytypowania. Do Nowego Orleanu na mecz z tamtejszymi Pelikanami przyjeżdża drużyna Miami Heat. Nie liczę w tym pojedynku na wysoki wynik. Heat to przede wszystkim solidna i zdyscyplinowana obrona. Nie grają oni szybko, kontrolują tempo.

Niskie wyniki punktowe, to w ich meczach nic nadzwyczajnego. Dzisiaj zagrają z New Orleans Pelicans, którzy kilka dni temu stracili swoją największą gwiazdę – Anthony’ego Davisa, który z powodu licznych kontuzji i czekających go operacji zastał zmuszony do opuszczenia reszty sezonu. Bez pierwszej opcji ataku, Pelikany pozbawione są różnorodności w swoich poczynaniach ofensywnych. Nie wiem jak sobie z tym poradzą, ale mam nadzieję, że nie rzucą dzisiaj dużej ilości punktów.

Powodzenia!

New Orleans Pelicans – Miami Heat, typ: Pelicans poniżej 101 punktów w meczu, 1.93.

Nie zwlekaj, tylko właśnie teraz sięgnij po swój bonus!
Otwórz konto w Betsson już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.