Typy NBA: New York Knicks – Detroit Pistons

Typy z NBA
Typy z NBA

Wróciliśmy na właściwe tory w naszych typach NBA. Mamy nadzieję kontynuować zwycięską serię. Zapraszamy do typów na wtorek.

Średnio jest dzisiaj w czym wybierać, dlatego uderzam w klasykę. Do Nowego Jorku przyjeżdża ekipa Detroit Pistons, aby w Madison Square Garden zmierzyć się z tamtejszymi Knicks. Ile to już razy grałem mecz z udziałem drużyny z Motor-City? Wydaje mi się, że średnio raz w tygodniu takowa pozycja w tabelce się znajduje.

Jesteśmy dużo na plus, więc jest to raczej uzasadnione. Pistons dobrze rozpoczęli sezon, później lekko zwolnili i taka huśtawka formy towarzyszy im aż do dnia dzisiejszego. Ostatnio przegrali dwa spotkania z rywalami zdecydowanie lepszymi niż Knicks. Nie brakowało w tych pojedynkach walki i zaangażowania. Jeżeli w dzisiejszym spotkaniu nie zabraknie wyżej wymienionych cech, Andre Drummond będzie agresywny na tablicach, Reggie Jackson będzie dobrze rozgrywał, a rzuty będą wpadać, to o wynik jestem spokojny. Dużo tych warunków, ale myślę, że podopieczni Stana van Gundy’ego są w stanie to zrobić. Będzie to z korzyścią dla nas jak i dla nich. Początek meczu o 01:30, serdecznie zapraszam do oglądania.
Powodzenia!

[sc:bet365]New York Knicks vs Detroit Pistons, Typ: Pistons, kurs: 1,80.


Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.