Typy NBA: Poniedziałek 8.12.

Typy z NBA
Typy z NBA

Wczoraj nasze typy z NBA gładko weszły, dlatego z jeszcze większą przyjemnością prezentujemy ofertę na poniedziałek. Powodzenia!

[sc:betano]Dallas Mavericks vs Milwakuee Bucks
Typ: Dallas wygra pierwszą kwartę przy handicapie (-3) 1,90

Tutaj posłużę się czystą statystyką i własnym wyczuciem. Dallas nie przywykło, jeśli można tak powiedzieć do przegrywania pierwszej kwarty. Ogólnie radzą sobie z reguły lepiej w pierwszej części meczu niż w drugiej. Jakby coś się działo w szatni, jakieś lekkie rozluźnienie. Ciężko mi to określić. Tak czy inaczej. Możecie mi zaufać. Gram ten typ, bo po prostu tak wychodzi mi ze statystyk.

[sc:comeon]LA Lakers vs NO Pelicans
Typy: Pelicans 1,66 lub over 204,5 punktów 1,90

Już tłumaczę dlaczego tak nietypowo. A to dlatego, że początkowo miałem grać sam over, ale później spodobał mi się również kurs na czyste zwycięstwo Pelikanów. 1,66 przy najsłabszych Lakersach w historii należy brać z pocałowaniem ręki. Odradzam łączenie tych dwóch typów, bo kurs na over/under to typ dość ryzykowny. Chociaż, jeśli Jeziorowcy zagrają otwartą i radosną koszykówkę tak jak to mają w zwyczaju, to myślę, że Pelikany nie ustąpią i będzie festiwal strzelecki. Co do wygranej Pelikanów, to jestem go praktycznie pewny. Lakersi nie mają kim straszyć. Kobe nie może wszystkiego trafiać, a dzielić się piłką też nie chce. Drużyna z Miasta Aniołów jest dziś skazana na pożarcie przez Pelicans.