Typy NBA: Portland Trail Blazers – Memphis Grizzlies

Typy z NBA
Typy z NBA

Po jednodniowej przerwie wracamy do typowania. Dzisiaj mamy dla was dwa typy. Drugi jest TUTAJ. Zapraszamy.

Mecz dwóch drużyn z Konferencji Zachodniej. W Moda Center miejscowi Blazers podejmować będą ekipę Memphis Grizzlies. Zespół gospodarzy gra w tym sezonie nadzwyczaj dobrze. Nie jest to miejsce w play-offach, ale po osłabieniach jakie spotkały zespół z Oregonu w przerwie letniej, każdy skazywał ich na pożarcie. Tym czasem podopieczni Terry’ego Stottsa pokazują, że są bardzo utalentowani, a przede wszystkim waleczni. Wygrali ostatnie 4 z 5 spotkań i są naprawdę w formie.

W tym jednak spotkaniu stawiam na doświadczenie i cwaniactwo drużyny przyjezdnej. Który to już sezon Z-Bo i Gasola razem? Nieważne, mimo zmieniających się trendów w koszykówce, chłopaki w dalszym ciągu trzymaja wysoki poziom. Dodano do nich w tym sezonie kilku strzelców, co pozwoliło na lepszy ruch piłki i nie skupianiu całej gry tylko i wyłącznie na sile podkoszowych. Miśki również zdradzają oznaki powrotu do formy. Wygrali 2 z ostatnich 3 meczów. Liczę na ich kolejny dobry występ. Początek meczu o 04:00. Jeśli wstajecie na rano do pracy, to na przebudzenie polecam obejrzeć chociaż pierwszą połowę.

Powodzenia!

[sc:bet365]Portland Trail Blazers – Memphis Grizzlies, Typ: Grizzlies, kurs: 1,82.