Typy NBA: Portland Trail Blazers – Washington Wizards

Typy z NBA

Wczoraj Chicago Bulls wysoko pokonali u siebie gości z Milwaukee. My zanotowaliśmy plus, idziemy w dobrym kierunku. Jest fajnie.

Dzisiaj z typowaniem wyruszam na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Tym razem zawitam do kolorowego Oregonu, w którym swoją siedzibę mają koszykarze Portland Trail Blazers. Podejmą oni dzisiaj w Moda Center gości ze stolicy USA – zawodników Washington Wizards, w których występuje nasz rodzynek w NBA, Marcin Gortat.

Obie ekipy notują ostatni bardzo dobrą, zwyżkową formę, która ma ich ostatecznie doprowadzić do play-off. Blazers maja o tyle łatwiej, że na miejscu gwarantującym udział w fazie posezonowej już są i muszą ją „tylko” obronić, Wizards muszą najpierw do takowego miejsca się dostać. Dzisiejsze spotkanie może ich do tego w znaczącym stopniu przybliżyć, ale wygranie tego meczu wcale nie będzie łatwym zadaniem.

Blazers to na tę chwilę największa niespodzianka obecnych rozgrywek. Nikt nie stawiał ich w roli faworytów do play-off. Co więcej, większość ekspertów wróżyła im dno tabeli. Młodzi Blazers z każdym kolejnym meczem udowadniali, że nie powinno było się ich stawiać na straconej pozycji. Dzisiaj również na takiej pozycji nie stoją i sądzę, że po raz kolejny pokażą charakter i wygrają przed własną publicznością.

Początek spotkania o 04:00. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Powodzenia!

Portland Trail Blazers – Washington Wizards, typ: Blazers (-5,5), kurs: 1,96.

Nie zwlekaj, tylko właśnie teraz sięgnij po swój bonus!
Otwórz konto w Betsson już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.