Typy NBA: Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers

Typy z NBA

Zapraszamy do typów na piątek.

Tegoroczne play-offy stały się strasznie nieprzewidywalne, przynajmniej dla mnie. Wczoraj nie było typów, bo zwyczajnie nie wiedziałem, co zagrać. Dzisiaj wracamy ze zdwojoną siłą.

Pierwszy typ:

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers, typ: Cavaliers (-6), kurs: 1.92

Pierwszy typ nasuwa mi się dość oczywiście. Cavaliers zagrali ostatnio fantastyczny mecz i zmietli z powierzchni ziemi Raptors, którzy nie mieli nic do powiedzenia. Sytuacja podobna z pierwszych dwóch meczów, niestety na wyjeździe było gorzej. Wydaje mi się, że problem leżał z psychice Kawalerzystów, którzy zdecydowanie zlekceważyli swoich rywali z Kanady. Taka sytuacja nie miała miejsca w następnym meczu i pewnie wygrali. Teraz jadą na ostatni wyjazd w tej serii i wydaje mi się, że nie będą chcieli wracać do Ohio na jeszcze jeden mecz. Wydaje mi się, że wyjdą zmotywowani i dzisiaj, w Air Canada Center, zamkną rywalizacje w finałach konferencji wschodniej.

Drugi typ:

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers, typ: poniżej 196 punktów kurs: 1.98

Drugi typ wynika trochę z pierwszego, a trochę z obserwacji. Wyniki w hali Cavaliers są zdecydowanie wyższe, przynajmniej gospodarze dużo w nich rzucają. Sytuacja nie powtarza się w obiekcie w Toronto, gdzie obydwie ekipy nie mogą się wstrzelić lub po prostu grają zdecydowanie lepiej po bronionej stronie parkietu. Tak czy inaczej wydaje mi się, że linia jest tutaj zdecydowanie zawyżona i zawodnikom obydwu drużyn nie uda się jej pokryć. Do tej pory w tej rywalizacji punkty przeważnie oscylowały w granicy 200 punktów i dzisiaj prawdopodobnie będzie podobnie. Jest to bardzo ważny mecz dla obydwu ekip i nie powinno być tutaj mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu w obronie. Liczę, że nie będą dzisiaj zbyt dużo trafiać. Początek spotkania o 02:30. Serdecznie zapraszam do oglądania! Powodzenia!

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!