Singiel na dziś: Young Boys – Feyenoord

Typy na dziś

Typy do Singla na czwartek 24. dzień października wybraliśmy z piłkarskiej Ligi Europy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Young Boys z Feyenoordem każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jedną bramkę, a w całym meczu padną przynajmniej trzy gole.

Liczymy w tym typie zwłaszcza na zespół gospodarzy, który często pokrywa ten rynek. Wynika to z tego, że są świetni w ofensywie, ale mają również chwile przestoju w obronie. W dwóch poprzednich meczach Ligi Europy ekipa z Berna pokrywała linię BTS i over 2.5.

Chyba to samo możemy napisać o zespole z Rotterdamu, którego dwa ostatnie ligowe wyniki z wyjazdów to 4:2, 3:3. I o to nam chodzi – pokrycie linii 2.5 i BTS.

Liczymy, że dziś na stadionie Stade de Suisse kibice zobaczą świetne widowisko z dużą liczbą goli.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Young Boys – Feyenoord, typ: BTS i powyżej 2.5 gola, kurs:  1.72.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…