Singiel na dziś: Young Boys – Feyenoord

Typy na dziś

Typy do Singla na czwartek 24. dzień października wybraliśmy z piłkarskiej Ligi Europy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Young Boys z Feyenoordem każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jedną bramkę, a w całym meczu padną przynajmniej trzy gole.

Liczymy w tym typie zwłaszcza na zespół gospodarzy, który często pokrywa ten rynek. Wynika to z tego, że są świetni w ofensywie, ale mają również chwile przestoju w obronie. W dwóch poprzednich meczach Ligi Europy ekipa z Berna pokrywała linię BTS i over 2.5.

Chyba to samo możemy napisać o zespole z Rotterdamu, którego dwa ostatnie ligowe wyniki z wyjazdów to 4:2, 3:3. I o to nam chodzi – pokrycie linii 2.5 i BTS.

Liczymy, że dziś na stadionie Stade de Suisse kibice zobaczą świetne widowisko z dużą liczbą goli.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Young Boys – Feyenoord, typ: BTS i powyżej 2.5 gola, kurs:  1.72.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…