Typy NFL: Kupon na niedzielę 14.10.

Oceń

W NFL zostanie dziś rozegrana 6. kolejka spotkań.  Wybraliśmy trzy pojedynki, które naszym zdaniem powinny przynieść zysk. Łączny kurs kuponu z NFL wynosi dziś 2.69.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy dwa ogromne, dodatnie handicapy na Miami i Buffallo. Obie ekipy skazywane są na porażki w tej serii spotkań, ale naszym zdaniem wysoko nie przegrają. Miami gra u siebie z przereklamowanym Chicago, a Buffalo na wyjeździe ze słabymi Texans. +10.5 na Dolphins oraz +17.5 na Bills – nie ma nic pewniejszego.

Trzecim meczem na kuponie jest zwycięstwo Vikings z najsłabszą (obok nowojorskich Giants) ekipą ligi, czyli Arizoną. Minnesota powinna gładko wygrać, dlatego dajemy handicap -3.5.

Powodzenia!


Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.69, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB