Typy NHL: Arizona Coyotes – Columbus Blue Jackets

typy NHL
Typy NHL: Arizona Coyotes – Columbus Blue Jackets
Oceń

Bardzo fajny kurs na Kurtki i chętnie z niego skorzystamy. Pisać o Arizonie wiele jest bardzo ciężko. Sezon stracony i pojedyncze przebłyski mogą krzyżować plany pozostałych ekip w lidze.


Miejmy nadzieję, że w tym wypadku tak nie będzie. Co do gości to widać pewny spadek formy. O ile przegrana z Vegas była wliczona, tak teraz zwycięstwo nad Kojotami jest obowiązkowe. Za niedługo mogą uciec PO. Trzeba wygrywać. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Arizona Coyotes – Columbus Blue Jackets, typ: 2 OT, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…