Typy NHL: Arizona Coyotes – Toronto Maple Leafs

Wyspiarze wygrali bez najmniejszych problemów. Zapraszamy na następną analizę przed przerwą świąteczną. Powodzenia!

Gram na Kojoty już któryś raz z kolei i mam nadzieję, że i tym razem mnie nie zawiodą. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie ekipa Liści z Toronto, która według oczekiwań prezentuje słaby poziom. Ostatnio dwie spore wygrane nad Kings i Colorado, ale nie ma się czym sugerować, ponieważ jest to drużyna chimeryczna, która nie potrafi utrzymać jednego poziomu.

Co do gospodarzy to przez chwilę znajdowali się oni nawet na 7. miejscu na Zachodzie, lecz przyszły cięższe mecze i ekipa zanotowała spadek. Lecz dużej straty do 8. miejsca nie mają. Młodość w drużynie Arizony to jest to, co ich wyróżnia na tle innych. Kojoty z pewnością muszą poprawić grę w obronie, ale myślę, że to przyjdzie z czasem. Liczę, że na przerwę świąteczną z lepszymi humorami wrócą zawodnicy gospodarzy.#GOCOYOTES

[sc:bet365] NHL, godz. 03:00, Arizona Coyotes – Toronto Maple Leafs, typ: Coyotes OT, kurs: 1.86

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.