Typy NHL: Calgary Flames – Florida Panthers

Piękny mecz w wykonaniu Arizony i zwycięstwo w dogrywce zapewnia nam zysk w naszych typach z NHL. Zapraszamy na kolejną analizę.

Florida chyba zaskakuje grą wszystkich, którzy siedzą w amerykańskim hokeju. Dopiero dwa dni temu Vancouver udało się przerwać passę 11 zwycięstw z rzędu drużyny Jagra. Czyżby zmęczenie odegrało tu kluczową rolę? Myślę, że to będzie klucz do zwycięstwa dla Płomieni.

Ostatni ich mecz też rozgrywany był 2 dni temu, w którym ulegli Sharks 5:4. Co ważne strzelili 3 bramki w PP co oznacza, że dobrze są przygotowani do gry w przewadze. Calgary z pewnością gra jak do tej pory poniżej oczekiwań. Jest już połowa sezonu i żeby myśleć o play-offach pasowałoby wziąć się w garść. Dzisiaj gospodarze pokonają zmęczonych już długim wyjazdem gości. #GOFLAMES

godz. 3:30, Calgary Flames – Florida Panthers typ: Flames OT, kurs: 2,00.