Typy NHL: Carolina Hurricanes – Calgary Flames

typy NHL
typy NHL

Z typami z NHL wędrujemy dziś do Raleigh w stanie Karolina Północna, gdzie w hali PNC Arena Carolina Hurricanes podejmą Calgary Flames.

Goście tracą bardzo dużo bramek i zdecydowanie gra w defensywie nie jest ich mocną stroną. Z kolei gospodarzom zdarzają się przestoje podczas gry, które drużyny przeciwne dobrze wykorzystują.

Obie ekipy zdobywają sporo bramek. Mamy nadzieję, że zobaczymy dziś sporo goli i bardzo dobrze zaczniemy kolejny tydzień typowania w NHL. Powodzenia!

Carolina Hurricanes – Calgary Flames, typ: over 5.5, kurs: 1.70.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.