Typy NHL: Carolina Hurricanes – Washington Capitals

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Północnej Karoliny, a dokładniej do hali PNC Arena w Raleigh, gdzie miejscowi Hurricanes podejmą Washington Capital.

Dzisiejszej nocy mamy tylko dwa spotkania i śmiało można zaryzykować tezę, że mecz, który wybraliśmy będzie znacznie ciekawszy od pojedynku Stars z Red Wings.

Capitals, którzy są najlepszym zespołem w NHL, obecnie znajdują się w lekkim dołku. Ekipa ze stolicy USA przegrała trzy z pięciu ostatnich meczów, w tym ulegając między innymi dzisiejszemu rywalowi.

Gospodarze są po dwóch zwycięstwach z rzędu i na przestrzeni całego sezonu widać wielką poprawę w ich grze. Teraz czas na utrzymanie równej, dobrej formy, która pozwoli na awans do fazy Playoffs.

Liczymy, że dziś znów górą będą popularne Huragany, które kilka dni temu pokonały Waszyngton 6:4. Powodzenia!

Carolina Hurricanes – Washington Capitals, typ: 1 OT, kurs: 1.80.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…