Typy NHL: Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning

typy NHL
Typy NHL: Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning
Oceń

Tampa przyjeżdża do Chicago gdzie mówiąc w skrócie nie dzieje się dobrze. Ostatnio dotkliwa porażka 3:7 z Islanders, a teraz wydaje się, że rywal jeszcze trudniejszy niż poprzedni.


Dalej brak podstawowego bramkarza gospodarzy Crawforda. Jest to spora strata. Goście za to mają serię 3 przegranych meczów pod rząd co jeszcze im się w tym sezonie nie przytrafiło. Czy może oznaczać to spadek formy albo zmęczenie? Sądzimy, że jeszcze przyjdzie na to czas, a tym razem Błyskawice wywiozą z Wietrznego Miasta 2 punkty. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning, typ: 2 OT, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…