Typy NHL: Columbus Blue Jackets – Ottawa Senators

typy NHL
typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Columbus w stanie Ohio, gdzie na kolejny mecz sezonu zasadniczego przylecą gracze z Ottawy.

Columbus jak na razie zawodzą, ale ostatnio zmienili trenera odpowiedzialnego za grę w przewadze, co zaskutkowała tym, że w ostatnim spotkaniu zdobyli trzy bramki z przewagą jednego zawodnika. Przegrali to spotkanie 3:4, ale jest to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami.

Goście mają punkt więcej i grają nieco powyżej oczekiwań. Jednak patrząc na to z szerszej perspektywy to Niebieskie Kurtki są lepszą drużyną i liczymy, że udowodnią to swoją grą. Liczymy na gospodarzy. Powodzenia.

Columbus Blue Jackets – Ottawa Senators, typ: 1, kurs: 2.00.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.