Typy NHL: Dallas Stars – Montreal Canadiens

typy NHL

Z typami z NHL wybieramy się do Teksasu, a konkretnie do Dallas, gdzie dziś miejscowi Stars zagrają z Montreal Canadiens.

Obie drużyny stracili tyle samo bramek czyli około 40. Za to przyjezdni strzelili już w tym sezonie aż 20 goli więcej niż przeciwnicy. Wydaje nam się, że ze strony Montrealu goli w tym meczu nie zabraknie, a i przed własną publicznością zawodnicy z Dallas dorzucą swoje dwa grosze.

Mecz do typowania 1X2 jest bardzo trudny, więc my pójdziemy w ten bezpieczniejszy wariant czyli over bramkowy. Powodzenia!

Dallas Stars – Montreal Canadiens, typ: over 5,5, kurs: 1.80.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama