Typy NHL: Dallas Stars – Nashville Predators

typy NHL
Oceń

Z typami NHL przenosimy się do rywalizacji w Konferencji Zachodniej, gdzie w serii między Dallas Stars a Nashville Predators mamy wynik 1-1.


Kurs na over 4.5 gola jest naszym zdaniem lekko zawyżony, więc warto spróbować. Gospodarze w tym sezonie są bardzo underowi, a goście z Nashville też wiele nie strzelają.

Stare powiedzenie mówi, że obroną wygrywa się mistrzostwo. Pewnie coś w tym jest, ale na razie to trzeci mecz pierwszej rundy i mamy nadzieję, że minimum pięć bramek zobaczymy. Powodzenia!

Dallas Stars – Nashville Predators, typ: over 4.5, kurs: 1.85.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB