Typy NHL: Edmonton Oliers – Vancouver Canucks

typy NHL

Dziś w nocy wracają rozgrywki najlepszej hokejowej ligi na świecie, czyli NHL, a my wracamy z nową porcją typów.

Na początek przenosimy się do Kanady, gdzie Nafciarze z Edmonton zmierzą się z Orkami z Vancouver. Gospodarze w składzie z McDavidem będą starać pomagać swojej gwieździe, aby w końcu awansować do Playoffs.

Z kolei goście z młodym składem będą chcieli zaskoczyć kolejny już sezon, ale tak żeby naprawdę porządnie namieszać w rywalizacji o Puchar Stanleya.

Szykuje nam się bardzo dobry, wewnątrz kanadyjski pojedynek, w którym zobaczymy więcej niż 6 bramek. Taką mamy nadzieję. Powodzenia!

Edmonton Oliers – Vancouver Canucks, typ: powyżej 5.5 bramek, kurs 1.82.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama