Typy NHL: Florida Panthers – Tampa Bay Lightning

Typy na mecz Florida Panthers – Tampa Bay Lightning w najlepszej hokejowej lidze świata NHL.

Wczoraj Vancouver Canucks wygrali z Lawinami z Colorado i nasz typ ładnie został pokryty. Czas na kolejne, hokejowe zmagania z bukmacherem.

Pantery z Florydy przegrały cztery mecze z rzędu i przed weekendem All Star będą mierzyć się u siebie z Tampą, czyli takie małe derby słonecznego stanu. Podróż po Kanadzie zupełnie nie wyszła Panterom, bo udało im się zdobyć zaledwie 2 na 8 możliwych punktów.

Błyskawice natomiast pokonały ostatnio Chicago 5:2 i to na pewno dodało im dużo pewności siebie. Widać, ze brak Stamkosa jest sporym problemem, bo 49 punktów po 49 meczach i 14 pozycja na Wchodzie nie jest tym, o czym marzyli sobie kibice i zarząd przed sezonem.

Nie zapominajmy, że w składzie jest jeszcze Kucherov, Johnson, Filippula czy ostatnimi czasy Szwedzki obrońca Hedman, który zdobył do tej pory 38 punktów. Po wygranej nad Blackhawks liczę również na zwycięstwo nad derbowym rywalem. W tym sezonie drużyny grały już ze sobą i górą byli gospodarze. Tym razem liczę na rewanż ze strony gości. Powodzenia!

Florida Panthers – Tampa Bay Lightning, typ Lightning OT, kurs: 1.86.