Typy NHL: Winnipeg Jets – Vegas Golden Knights

typy NHL
Typy NHL: Winnipeg Jets – Vegas Golden Knights
Oceń

Pierwszy mecz tej serii wygrali Jets 4-2. Ich szybka gra i napór w pierwszej tercji przyniosły efekty w postaci bramek. Ekipa z Vegas była zaskoczona taką intensywnością gry.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Teraz zapewne przygotują się lepiej w defensywie, ale to nie oznacza, że bramek nie będzie. Vegas musi wykorzystać fakt, że bramkarz Winnipeg dobre mecze przeplata gorszymi. Ofensywnie obie ekipy są bardzo dobre. Liczymy na bramki. Powodzenia!

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Typ: Winnipeg Jets – Vegas Golden Knights, typ: over 5.5 bramek, kurs: 1.80.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…