Typy NHL: New York Rangers – Edmonton Oliers

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Nowego Jorku, dziś o godzinie 19:00 polskiego czasu spotkają się dwie dotąd niepokonane ekipy.

Gospodarze grali dwa spotkania, które pewnie wygrali, a ich skład na papierze mimo przebudowy nie wygląda najgorzej.

Ich przeciwnikami będą niepokonani od czterech spotkań Nafciarze, którzy podróż po Wschodzie na razie mogą uznać za udany. Mogą liczyć na McDavida i oczywiście Leona Draisaitla, którzy ciągną wózek z Edmonton. Trzeba przyznać, że na razie wychodzi im to bardzo dobrze.

Zapowiada sie dobre widowisko, ale typujemy, że górą w tym starciu będą goście. Powodzenia!

New York Rangers – Edmonton Oliers, typ: 2, OT kurs: 2.10.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama