Typy NHL: New York Rangers – Ottawa Senators

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Nowego Jorku, gdzie dziś na kolejne starcie sezonu zasadniczego przylecą hokeiści Ottawa Senators.


Senators robią co mogą, a i tak przegrywają większość swoich spotkań. Pojedyncze indywidualne zrywy nie są w stanie zapewnić im dobrych wyników i stabilizacji formy.

Z drugiej strony Strażnicy z Nowego Jorku złapali wiatr w żagle. Po pokonaniu na własnej hali Tampy 4:1, pojechali do Nashville, żeby wygrać tam 2:1.

Teraz wydaje się, że zadanie przed nimi będzie jeszcze prostsze. My liczymy na to, że tak będzie i dwa punkty zostaną w Madison Square Garden. Powodzenia!

New York Rangers – Ottawa Senators, typ: 1 kurs: 1.95.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy