Typy NHL: Ottawa Senators – Boston Bruins

typy NHL

Typy na mecz Stanley Cup Playoffs między Ottawa Senators, a Boston Bruins.

Miałem grać tutaj na Boston, ale jak zobaczyłem kurs na to zdarzenie, to od razu pomyślałem, że lepiej oraz bezpieczniej jest zagrać ten zakład.

W serii jest 3-1 dla Ottawy i jest to idealny moment dla Senatorów, aby zakończyć serię u siebie i przejść dalej. Z kolei Miśki stoją pod ścianą i jeśli chcą grać dalej, tę grę muszą wygrać. W dwóch na cztery meczach ten bet okazał się trafny.

Dzisiaj goście wiele do stracenia nie mają i muszą atakować. To może przekładać się na groźne kontrataki ze strony gospodarzy. Według mnie Boston ma więcej indywidualności, które mogą rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Mówię tu głównie o niekwestionowanym liderze gości Marchandzie czy Bergeronie. W składzie Senators na pierwszy plan wysuwa się Karlsson, który swoimi podaniami znakomicie obsługuje kolegów z drużyny. Reasumując, wydaje mi się, że po 2 bramki dla każdej z ekip są bardzo możliwe, a jeśli już ktoś woli grać 1X2 to szedłbym tutaj w stronę przyjezdnych. Powodzenia.

Ottawa Senators – Boston Bruins typ: obie drużyny zdobędą co najmniej dwie bramki w regulaminowym czasie gry, kurs: 1,94.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NHL i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NHL Playoffs.