Typy NHL: San Jose Sharks – Colorado Avalanche

typy NHL
Oceń

Z typami z NHL wyruszamy do San Jose, gdzie pojawią się gracze z Colorado.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stan rywalizacji miedzy Sharks a Avalanche wynosi 2-2 i wszystko jest otwarte. Poprzedni mecz goście z Colorado wygrali bez straty bramki. Powtórzenie takiego wyczynu będzie bardzo trudne.

Głębia składu stoi raczej po stronie gospodarzy i wydaje nam się, że właśnie to może przechylić szalę zwycięstwa w tym meczu i całej serii dla popularnych Rekinów. Wiele też zależy od bramkarza San Jose, ale wydaje się, że nieco ustabilizował on swoją formę. Liczymy i stawiamy na Sharks. Powodzenia!

San Jose Sharks – Colorado Avalanche typ: 1 OT, kurs: 1.72.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB