Typy NHL: San Jose Sharks – Edmonton Oliers

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do San Jose w Kalifornii, gdzie dziś na kolejny mecz sezonu zasadniczego przylecą gracze z Edmonton.

Chyba w końcu coś przeskoczyło w głowach zawodnikom Sharks. Ekipa z Kalifornii zaczęła grać na swoim poziomie i zanotowała sześć  zwycięstw z rzędu.

Tej nocy, a w zasadzie już wczesnym rankiem zmierzą się z drużyną Edmonton, której również wiedzie się całkiem przyzwoicie. Ogólnie na własnym lodowisku Rekiny dobrze grają z Nafciarzami i przy aktualnej formie liczymy na ich pewne zwycięstwo. Gramy na gospodarzy. Powodzenia.

San Jose Sharks – Edmonton Oliers, typ: 1, kurs: 2.10.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama