Typy NHL: San Jose Sharks – Vegas Golden Knights

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do San Jose, gdzie dziś zawitają gracze z Las Vegas.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Mecz numer siedem każdej serii to jest to, na co czekają wszyscy kibice NHL. Zapowiada się mega dobre widowisko, w którym mamy nadzieję na sporo bramek.

Ostatnio zakończyło się 1:1, a wszystko dzięki niesamowitej postawie bramkarza Sharks Jonesa. Do tego gospodarze przespali początek spotkania.

Jest to mecz o być albo nie być i jeśli już jedna drużyna zacznie strzelać, to worek z bramkami powinien się rozwiązać. Powodzenia!

San Jose Sharks – Vegas Golden Knights typ: over 5.5, typ: 1.75.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB