Typy NHL: St. Louis Blues – Boston Bruins

typy NHL

Przed nami czwarty mecz serii o Puchar Stanleya, czyli o miano najlepszej drużyny w NHL. W rywalizacji do czterech wygranych prowadzi zespół z Bostonu 2:1.


Ostatnio nasz over został pokryty bez większych problemów, a Blues dostali srogie lanie od ekipy z Bostonu. Wydaje nam się, że tak jak i po pierwszym spotkaniu, Bluesmani wyciągną wnioski ze swoich błędów i już ich nie powtórzą.

Nie będzie o wygraną łatwo, bo Bruins wysoko stawiają poprzeczkę. Jednak gospodarze pokazali w meczu numer 2, że się da pokonać rywala z Bostonu.

Hokeiści z St. Louis muszą wygrać to spotkanie, aby zachować szanse na pierwszy Puchar Stanleya od 49 lat. Liczymy na St. Louis. Powodzenia!

St. Louis Blues – Boston Bruins, typ: 1 OT, kurs: 1.84.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB