Typy NHL: Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

typy NHL
Oceń

Zaczynamy to na co wszyscy czekaliśmy, bo już dzisiaj w nocy rozpoczyna się walka o Puchar Stanleya. Pierwszy mecz, który bierzemy na tapetę, to pojedynek dwóch ekip z Pensylwanii. Wewnętrzny bój o chwałę w tym stanie zapowiada się emocjonująco.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Siły ofensywne obu ekip są porażające i skuteczne do bólu. Bramkarz gospodarzy Murray nie jest w dobrej formie, więc można liczyć na parę jego błędów. Duet bramkarski w Flyers z kolei nie należy do najlepszych. W zasadzie można powiedzieć, że obsada bramki w ekipie z Philly to jej pięta achillesowa.

Ciężko typować tutaj zwycięzcę dlatego idziemy w over bramkowy, bo obie drużyny są usposobione ofensywnie. Podejrzewamy, że już w pierwszym meczu może być bójka, więc kto ma takie zakłady, to polecamy na każdą z ich gier. My jednak liczymy na sporo goli. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers, typ: over 5.5, kurs: 1.80.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…