Typy NHL: Washington Capitals – Columbus Blue Jackets

typy NHL
Oceń

Pierwszy typ w tegorocznych NHL Playoffs trafiony. Oby tak dalej. Dzisiaj przenosimy się do hali w Waszyngtonie gdzie Ovechkin i spółka podejmują Niebieskie Kurtki z Ohio.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Od kilku dni wiadomo, że w bramce gospodarzy stanie Phillip Graubner, a nie podstawowy bramkarz Holtby. I tutaj właśnie upatrujemy szansy dla Jackets, którzy mogą to wykorzystać i świetnie zacząć serię.

Po przeciwnej stronie w bramce stanie doświadczony, a co najważniejsze wypoczęty Bobrovsky. Siła ofensywna gospodarzy polega głównie na Ovechkinie. Na pewno trener Kurtek uczulił swoich zawodników, aby nie zostawiać mu wiele miejsca w jego strefie. Przód ekipy gości poprawił się znacząco po lekkich zmianach i po miesiącu gry widać, że zawodnicy się ze sobą zgrali. Liczymy na małą niespodziankę i wygraną Columbus. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Washington Capitals – Columbus Blue Jackets typ: 2 OT, kurs: 2.20.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…