Typy NHL: Winnipeg Jets – St. Louis Blues

typy NHL
Oceń

W opinii wielu hokeistów w NHL, najgorszym miastem do gry w tej lidze jest kanadyjskie Winnipeg. My nie zważamy jednak na to i zmierzamy właśnie w tym kierunku z naszymi typami z najlepszej hokejowej ligi świata.


Na dziś mamy trochę ryzykowny typ, ale naszym zdaniem dość prawdopodobny. Pierwsze spotkanie padło łupem gości z St. Louis i teraz Jets stoją pod ścianą. Jadąc do hali Blues, przegrywając 0-2 w serii będzie trudne do odrobienia.

Potencjał ofensywny w ekipie gospodarzy jest spory. Odblokował się Laine i mamy nadzieję, że reszta również pokaże się z lepszej strony. Nutki mają w bramce rewelacyjnego bramkarza, który jest jednak młody i niedoświadczony. Może w końcu nie wytrzymać presji i puścić parę łatwych bramek. O ofensywę z St. Louis nie zamierzamy się martwić, bo oni zawsze sporo strzelają. Stawiamy, że w tym meczu zobaczymy przynajmniej sześć goli. Powodzenia!

Winnipeg Jets – St. Louis Blues, typ: over 5.5, kurs: 2.11.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB