Typy NHL: Winnipeg Jets – St. Louis Blues

typy NHL
Oceń

W opinii wielu hokeistów w NHL, najgorszym miastem do gry w tej lidze jest kanadyjskie Winnipeg. My nie zważamy jednak na to i zmierzamy właśnie w tym kierunku z naszymi typami z najlepszej hokejowej ligi świata.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Na dziś mamy trochę ryzykowny typ, ale naszym zdaniem dość prawdopodobny. Pierwsze spotkanie padło łupem gości z St. Louis i teraz Jets stoją pod ścianą. Jadąc do hali Blues, przegrywając 0-2 w serii będzie trudne do odrobienia.

Potencjał ofensywny w ekipie gospodarzy jest spory. Odblokował się Laine i mamy nadzieję, że reszta również pokaże się z lepszej strony. Nutki mają w bramce rewelacyjnego bramkarza, który jest jednak młody i niedoświadczony. Może w końcu nie wytrzymać presji i puścić parę łatwych bramek. O ofensywę z St. Louis nie zamierzamy się martwić, bo oni zawsze sporo strzelają. Stawiamy, że w tym meczu zobaczymy przynajmniej sześć goli. Powodzenia!

Winnipeg Jets – St. Louis Blues, typ: over 5.5, kurs: 2.11.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB