Typy tenisowe: Kristina Pliskova – Svetlana Kuznetsova

Typy tenisowe
Oceń

Dzisiaj przenosimy się do Lugano, gdyż wracająca po kontuzji Svetlana Kuznetsova pokazuje się z bardzo dobrej strony. Jest według nas zdecydowaną faworytką w starciu z Kristiną Pliskovą.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Rosjanka na przetarcie pokonała swoją rodaczkę, wtedy jej tenis nie wyglądał do końca dobrze, ale w starciu z Timeą Bacsinszky pokazała, że jeszcze grać potrafi. Może brakuje jej momentami formy fizycznej, ale mocno nadrabia taktyką i ręką, która potrafi robić cuda.

Czeszka z kolei to bardzo nieregularna tenisistka. Potrafi zagrać dobry mecz, ale też kompletnie go zepsuć i seryjnie robić niewymuszone błędy.

Biorąc pod uwagę doświadczenie, umiejętności i klasę zawodniczek, zdecydowanie idziemy w kierunku Rosjanki.

WTA Lugano Kristina Pliskova – Svetlana Kuznetsova, typ: Kuznetsova, kurs: 1.61.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB