Typy tenisowe: Kristina Pliskova – Svetlana Kuznetsova

Typy tenisowe
Oceń

Dzisiaj przenosimy się do Lugano, gdyż wracająca po kontuzji Svetlana Kuznetsova pokazuje się z bardzo dobrej strony. Jest według nas zdecydowaną faworytką w starciu z Kristiną Pliskovą.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Rosjanka na przetarcie pokonała swoją rodaczkę, wtedy jej tenis nie wyglądał do końca dobrze, ale w starciu z Timeą Bacsinszky pokazała, że jeszcze grać potrafi. Może brakuje jej momentami formy fizycznej, ale mocno nadrabia taktyką i ręką, która potrafi robić cuda.

Czeszka z kolei to bardzo nieregularna tenisistka. Potrafi zagrać dobry mecz, ale też kompletnie go zepsuć i seryjnie robić niewymuszone błędy.

Biorąc pod uwagę doświadczenie, umiejętności i klasę zawodniczek, zdecydowanie idziemy w kierunku Rosjanki.

WTA Lugano Kristina Pliskova – Svetlana Kuznetsova, typ: Kuznetsova, kurs: 1.61.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB