Typy NHL: Vegas Golden Knights – Winnipeg Jets

typy NHL
Typy NHL: Vegas Golden Knights – Winnipeg Jets
Oceń

Stan rywalizacji tej serii NHL Playoffs wynosi 1-1. Drugi mecz był pokazem siły Vegas, którzy udowodnili kolejny już raz, że trzeba się z nimi liczyć. Dobre spotkanie rozegrał były zawodnik Panter Audy-Marchessault, który strzelił dwie bramki.


Złoci Rycerze u siebie są piekielnie mocni. W drugiej rundzie przegrali z San Jose tylko raz i to nieznacznie, bo po dogrywce. Stawiamy, że przewaga własnego lodowiska zrobi swoje i mecz numer 3 wygrają hokeiści z Vegas. Powodzenia!

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Typ: Vegas Golden Knights – Winnipeg Jets, typ: 1 OT, kurs: 1.70.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…