Typy Premier League: Stoke – Crystal Palace

Obie ekipy na fali. Obok Lisów te drużyny zdobyły najwięcej punktów w ostatnich 5 meczach BPL. Te akurat drużyny zdobyły po dziesięć „oczek”, zaliczając serie 3-1-1 o dziwo zarówno Garncarze jak i Orły przegrywali z Sunderlandem.

Stoke ostatnio gole traciło tylko właśnie z Kotami, więc stracili zaledwie dwa gole na ostatnich pięć meczów – świetny wynik! Co do podopiecznych Pardew, wygląda to trochę gorzej, ale statystyka BTS-ów wygląda lepiej, ponieważ w ostatnich pięciu meczach stracili 4 gole, za to typ na to, że obie ekipy strzelą wchodził trzykrotnie, a w zespole z Britannia ani razu.

Wydaje mi się, że w sobotę przerwie się ta niechlubna seria. Mecze w Stoke nie należą do najprostszych ale mam nadzieję, że będące w świetnej formie ostatnio Orły podołają i zdobędą choćby bramkę, a gol dla Garncarzy przed własną publiką, to nie powinien sprawić im wielkiego kłopotu, zwłaszcza gdy zwrócimy uwagę jak ostatnio funkcjonuje formacja ofensywna Stoke.

Z H2H też wynika, że śmiało możemy grać, bo 4/5 ostatnich spotkań to pokryte BTS. Jeśli chodzi o mecze na Britannia Stadium, ostatnie pięć spotkań – w każdym obie ekipy strzelały 😉

[sc:bet365] Stoke – Crystal Palace, typ: BTS, kurs: 1.83.

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.