Typy tenisowe: Adam Pavlasek – Kamil Majchrzak

Typy tenisowe

Zanim rozpocznie się Masters 1000 w Rzymie, zajrzymy do stolicy Włoch, gdyż tam rozgrywane są ćwierćfinały turnieju Challengerowego. W tej imprezie występuje Kamil Majchrzak i zajmiemy się właśnie jego spotkaniem z Adamem Pavlaskiem.

Kamil jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, ma za sobą bardzo udany sezon i przyjechał do Rzymu po zwycięstwie w ubiegłym tygodniu w Ostravie. Jego gra z meczu na mecz jest coraz lepsza i nie ma śladu większego zmęczenia po tamtym turnieju. Polak nie przegrał nawet seta od siedmiu spotkań. Jeśli chodzi o umiejętności czysto sportowo, to zdecydowanie lepiej serwuje od rywala, ale jest też pewniejszy z baseline, no i w lepszej formie.

Adama Pavlaska oglądaliśmy kiedyś na jednym z turniejów w Holandii i prezentował się zdecydowanie lepiej niż obecnie. Czech ma teraz słaby sezon, bilans jego spotkań to 8-10, co przy 27-10 Kamila, wypada bardzo słabo. Potrafi grać na mączce, ale patrząc na jego poczynania, to w starciu z Majchrzakiem, nie powinien ugrać nawet seta.

Na co postawić?

Biorąc pod uwagę umiejętności i formę idziemy zdecydowanie w kierunku Polaka. Jest na fali wznoszącej i gra najlepszy tenis w karierze. Stoi przed szansą na trzeci tytuł, a drugi z rzędu.

Challenger Rzym: Adam Pavlasek – Kamil Majchrzak, typ: Majchrzak -2,5 gema, kurs: 1.77.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E95 w Spotify 🎙💵 https://open.spotify.com/episode/4arb2V6yavbew5cc72AHos?si=RlfbY5ZUSBWVZ64cEBEl1w

Podcast #kasujemy S01.E95. #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=0fb2cf4d-a52a-475c-997b-4ba29e8744fe

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 7.04
https://youtu.be/rUf8pqT2k-w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…