Kupon na piątek 10.05. z kursem 4.02.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na piątek 10. dzień maja, którego łączny kurs wynosi 4.02. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


Pierwsze spotkanie na kuponie gramy w Szwecji i stawiamy, że Hammarby zdobędzie przynajmniej dwie bramki w starciu z Siriusem.

Na drugiej pozycji zagramy na zwycięstwo Nijmegen z Waalwijk w barażu o awans do holenderskiej ekstraklasy.

Kupon zamykamy w NBA i liczymy, że Houston Rockets pokonają osłabionych brakiem Kevina Duranta Golden State Warriors przynajmniej czterema punktami.

Good luck!

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

 

 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB