Typy tenisowe: Amanda Anisimova – Sharma

Typy tenisowe
Oceń

Koniec tygodnia, to jak zwykle czas na finały turniejów. O tytuł w Bogocie powalczą dziś Anisimova i Sharma i ciężko tu wskazać faworytkę.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Teoretycznie więcej szans daje się Amerykance, która idzie przez ten turniej dość dobrze, ale zdarzają się jej momenty dużych przestojów. To uniemożliwia jej wygrywanie w dwóch setach. Jest to ofensywnie grająca zawodniczka, ale bardzo nieregularna.

Sharma jest rewelacją tego turnieju i świetnie się tu spisuje. Bardzo dobrze serwuje, zarówno pierwszym, jak i drugim podaniem i po stylu poruszania się, bardziej pasuje na mączkę niż Anisimova.

Nie będzie to łatwe spotkanie dla obu, ale nie sądzimy, żeby to Amerykanka wygrała pewnie i idziemy pewnie w kierunku seta Sharmy.

WTA Bogota: Amanda Anisimova – Sharma, Sharma +1,5 seta, kurs: 1.75.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB