Typy tenisowe: Amanda Anisimova – Sharma

Typy tenisowe
Oceń

Koniec tygodnia, to jak zwykle czas na finały turniejów. O tytuł w Bogocie powalczą dziś Anisimova i Sharma i ciężko tu wskazać faworytkę.


Teoretycznie więcej szans daje się Amerykance, która idzie przez ten turniej dość dobrze, ale zdarzają się jej momenty dużych przestojów. To uniemożliwia jej wygrywanie w dwóch setach. Jest to ofensywnie grająca zawodniczka, ale bardzo nieregularna.

Sharma jest rewelacją tego turnieju i świetnie się tu spisuje. Bardzo dobrze serwuje, zarówno pierwszym, jak i drugim podaniem i po stylu poruszania się, bardziej pasuje na mączkę niż Anisimova.

Nie będzie to łatwe spotkanie dla obu, ale nie sądzimy, żeby to Amerykanka wygrała pewnie i idziemy pewnie w kierunku seta Sharmy.

WTA Bogota: Amanda Anisimova – Sharma, Sharma +1,5 seta, kurs: 1.75.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB